Rocca Al Mares

NÄDALAMENÜÜ

Mitmekülgselt tervislik toit lihtsalt ja kiirelt

Meil on alati komplekti hind, mis sisaldab pearooga, garniiri, salatit, leiba, vett ja kohvi. Vali vaid oma lemmik pearoog ja kõik muu vastavalt oma eelistustele sinna juurde, et kokku panna just iseendale meelepärane eine!

PS! Garniiri on võimalik asendada ka topeltkoguse salatiga!

Tutvu meiega

Soodne ja hea

Tervislikult värsked kodused toidud!

Vanaema Bistroo on koht, kus toimetab eriti kaasaegne memm! Meie Vanaema oma oma pika eluea jooksul kogunud kokku kõik toitumisalased tarkused ja pakub väga hoolikalt läbitöötatud mitmekülgset ning tervislikku menüüd ka kõigile teistele tervisliku toidu austajaile.

 

Vanaema jaoks kodune toit ei ole ainult kaste ja kartul, vaid toit, mida me sööme peab olema meie organismile hästi omandatav, mitmekülgne, vaheldusrikas, värske, vitamiini- ja mineraalainete küllane ja kindlasti ka väga maitsev. Vanaema usub, et iga inimene peab ikka kõike sööma, aga kui külla satub mõni eritoituja, siis küll leiab ka talle alati miskit!

Kõik toidud on valmistatud hoolega valitud kodumaisest ja hooajalisest toorainest ning on kiirelt kättesaadavad terve päeva vältel.

 

· Vanaema juures saab hommikuid alustada toeka ja tervisliku pudruga!
· Lõunal saab süüa kõhu korralikult täis meie „pearoa“ komplekti näol, milles sisaldub pearoog, garniir, kaste, salat, leib, vesi ja kohv. Toidu saab kohe kätte ja kiirel lõunaajal usinalt sööma hakata.

· Õhtuks vali endale menüüst midagi kõhule kergemat ja eriti maitsvat!

 

Alates 19:30 on kõik söögid -30% ja alati on võimalus ka kaasa osta.

 

Vanaemal on alati laud lookas ja pakkuda kõike ja kõigile! Eriti meeldivad vanaemale lapsed, keda on ootamas ka vahva mängunurk.

Võtke ühendust

Võtke Meiega ühendust läbi e-maili või telefoni. Me aitame Teid kõikides  Maitsete Tänavat puudutavates küsimustes!

Võtke ühendust

Võtke Meiega ühendust läbi e-maili või telefoni. Me aitame Teid kõikides  Maitsete Tänavat puudutavates küsimustes!